Wygrywa nawet z najlepszymi


02.05.2024

Szorowarka Mambo to bestseller firmy Wetrok, który zdobył uznanie klientów na całym świecie. Po gruntownej modernizacji Discomatic Mambo wyznacza nowe standardy w zakresie jakości czyszczenia, trwałości i obsługi. To idealne rozwiązanie do czyszczenia małych i średnich powierzchni. Specjaliści z branży czyszczenia docenią ekonomiczność, niezawodność, przyjazność dla środowiska i łatwość obsługi urządzenia.

Wysoka jakość czyszczenia i duża zwrotność

Zaprojektowana na nowo szorowarka to niesamowicie zwrotne urządzenie. Manewrowanie jest dziecinnie proste, nawet w ciasnych pomieszczeniach. Szerokość robocza Mambo wynosi 43 centymetry, dzięki czemu urządzenie osiąga teoretyczną wydajność czyszczenia powierzchni aż do 1720 metrów kwadratowych na godzinę.

Zwiększony do 32 kg nacisk szczotki zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie wszelkiego rodzaju twardych podłóg, takich jak płytki, kamień, beton, tworzywa sztuczne i żywice epoksydowe. Opatentowana ssawa wykorzystująca technologię Power Whirl niezawodnie zasysa ogólne zabrudzenia, pozostałości tłuszczu i rozlane płyny, dzięki czemu podłogi są suche i gotowe do ponownego chodzenia natychmiast po czyszczeniu.

Niskie zużycie energii gwarantuje akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy. Urządzenie  umożliwia nieprzerwane czyszczenie i odsysanie przez ponad trzy godziny, a 36-litrowe zbiorniki na czystą i brudną wodę wymagają ponownego napełnienia lub opróżnienia dopiero po upływie godziny. Imponująca jest również ergonomiczna konstrukcja urządzenia: pracownicy sprzątający mogą podczas pracy dostosowywać regulowany uchwyt do swojego wzrostu. Tak właśnie wygląda niemęcząca i wydajna praca!

 

Bezproblemowy serwis i uproszczona obsługa

Wyświetlacz Discomatic Mambo zapewnia intuicyjną obsługę, łatwą do opanowania przez wszystkich użytkowników.  Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą na poziomie zaledwie 60 dB(A), dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub wymagających szczególnej ochrony przed hałasem, bez uszczerbku dla wydajności. Również konserwacja jest bezproblemowa, a dzięki opatentowanemu złączu magnetycznemu ssawę można zdemontować bez użycia narzędzi. System Quick Refill umożliwia szybkie i wygodne napełnianie zbiornika na wodę. Zbiornik ma większą objętość i jest łatwiej dostępny, co ułatwia konserwację. Filtr HEPA, który można łatwo wymienić, oczyszcza powietrze wylotowe, a tym samym znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się patogenów.

  

Większy otwór i wąż ściekowy z możliwością ściśnięcia służą do precyzyjnego opróżniania zbiornika na brudną wodę po zakończeniu czyszczenia. Łatwo jest też wyjąć i wyczyścić sito do większych zanieczyszczeń.

Urządzenie jest poręczne nawet wtedy, gdy nie pracuje. Automatycznie wysuwane koło pomocnicze umożliwia przemieszczanie szorowarki z jednego miejsca w drugie bez zbędnego wysiłku.

 

Zrównoważony rozwój z myślą o środowisku

Środowisko naturalne to również ważna sprawa dla firmy Wetrok. Dzięki inteligentnemu systemowi dozowania Discomatic Mambo zużywa tylko wymaganą ilość roztworu czyszczącego. Pochodzące z recyklingu szczotki PET w systemie szczotek tarczowych również przyczyniają się do ekologicznego czyszczenia.

Trwałość i wytrzymałość

Wiedza inżynieryjna i sprawdzona jakość firmy Wetrok są wyczuwalne w każdym detalu nowej Discomatic Mambo. Dziesięcioletnia gwarancja dostępności części zamiennych podkreśla zaangażowanie firmy Wetrok na rzecz długiej żywotności i wytrzymałości produktu. Discomatic Mambo jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom związanym z czyszczeniem i gwarantuje niezmiennie wysoką wydajność przez długi czas.

Dodaliśmy następujące korzyści dla klientów:
☑️ ssawa z opatentowaną technologią Power Whirl i opatentowanym złączem magnetycznym
☑️ zwiększony nacisk szczotek
☑️ wygłuszony silnik ssący
☑️ system Quick Refill z zabezpieczeniem przed przepełnieniem
☑️ zbiornik o większej pojemności (36 litrów)
☑️ mikrofiltr HEPA
☑️ wąż odpływowy o większym przekroju
☑️ sito do większych zanieczyszczeń
☑️ szczotki PET wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu
☑️ dysza ssąca z blokadą zatrzaskową do wymiany warg ssących
☑️ uporządkowane i łatwo dostępne wnętrze zbiornika
☑️ krytyczne komponenty są bryzgoszczelne
☑️ czujnik poziomu w zbiorniku na brudną wodę
☑️ światło LED
☑️ łatwo dostępne gniazdo wtykowe do ładowania urządzenia
☑️ pomiar przepływu

Wideo:
Poznaj nowy Discomatic Mambo: