O krok dalej


20.04.2020

Czyszczenie przy użyciu saszetki z granulatem? Tak, to działa – teraz nawet w całym zakresie czyszczenia regularnego.

W 2017 roku Wetrok wprowadził na rynek pierwszy na świecie granulat czyszczący. Nowość w branży wywołała międzynarodową sensację i zdobyła nagrodę za innowacje Purus Innovation Award. Teraz Wetrok uzupełnia linię, która obejmowała dotychczas środek do czyszczenia powierzchni (Granusurf), środek do regularnego czyszczenia sanitariatów (Granusan) i środek do mycia podłóg (Granufloor), o dwa nowe produkty, a tym samym oferuje pełen asortyment granulatów:

  • Granubowl (środek do czyszczenia toalet)
  • Granusan forte (środek do mycia zasadniczego sanitariatów)

Czy nadmierne dozowanie, koszty transportu, zużycie zasobów i zagrożenia dla użytkownika to również Twoje problemy, z którymi zmagasz się w codziennej działalności związanej z czyszczeniem? Ta linia granulatów rozwiązuje je wszystkie za jednym zamachem!

Wyeliminuj nadmierne dozowanie
Prościej się nie da: wystarczy otworzyć małą saszetkę, wsypać jej zawartość (granulki) do wody i skuteczny roztwór czyszczący jest gotowy do użycia. Ilość granulatu w saszetce jest dokładnie odmierzona: jedna saszetka zawiera taką ilość produktu, jaka jest potrzebna do jednej aplikacji.

Zmniejsz koszty transportu i magazynowania
W branży czyszczenia codziennie transportuje się tony zbędnej wody – to woda zawarta w płynnych środkach czystości. Granuline to zupełnie inna sprawa: tu przewozi się tylko substancję aktywną, która rzeczywiście jest potrzebna do czyszczenia. Dzięki Granuline możesz oszczędzić ponad 75 procent kosztów transportu i magazynowania.

Obniż emisję CO2
Ponieważ w pojeździe transportowym znajdują się małe saszetki, a nie duże kanistry, trzeba wykonać mniej kursów. Znacznie mniej: Jeden samochód ciężarowy z Granuline zamiast 6 samochodów ciężarowych wypełnionych płynnymi środkami czyszczącymi!

Wyeliminuj zagrożenie zdrowia użytkowników
Co łatwiej jest wstawić na najwyższą półkę w magazynie – 10-litrowy kanister czy lekkie pudełko kartonowe z mini-saszetkami? Granulaty czyszczące nie zawierają też rozpuszczalników, których opary mogłyby dostać się do dróg oddechowych.

Granuline – czyste rozwiązanie – dla pracowników sprzątających, użytkowników pomieszczeń i środowiska.

Dowiedz się więcej:
Przegląd filmów i produktów
Whitepaper „Mała saszetka z granulatem rewolucjonizuje procesy czyszczenia”