INTERCLEAN 2018


07.06.2018

W dniach od 15 do 18 maja 2018 roku w Amsterdamie odbywały się międzynarodowe targi branży profesjonalnego utrzymania czystości INTERCLEAN. Na stoisku Wetrok zwiedzający mogli się zapoznać z przyszłymi trendami w dziedzinie sprzątania oraz mieli wyjątkową okazję obejrzeć niezbędne wyposażenie. Show skradł wszystkim wyjątkowy „towarzysz”.

„Spojrzenie w przyszłość” – tak brzmiało motto stoiska Wetrok. Zorientowanie na przyszłość ma w firmie Wetrok 70-letnią tradycję: już dziś projektujemy to, co będzie ważne w codziennym sprzątaniu w przyszłości. Aby metafora przyszłości stała się namacalna dla zwiedzających, w centralnym punkcie stoiska umieszczono autentycznego Deloreana. Tak, to TEN samochód, który w filmie „Powrót do przyszłości” służył za wehikuł czasu. Pojazd stał się bardzo popularny jako tło targowych selfie.

Na 170 metrach kwadratowych Wetrok zaprezentował przedstawicielom z branży pięć światowych nowości z zakresu profesjonalnego sprzątania. Co najważniejsze, każdej maszyny i każdego urządzenia można było dotknąć i przetestować je na żywo na miejscu.

Automatic Marvin: uroczy towarzysz
Główną atrakcję stanowił sympatyczny robot czyszczący Marvin. Otoczony przez licznych zainteresowanych, chwilami miał trudności z torowaniem sobie drogi. Właściwie nie musiał tego robić, ponieważ dzięki temu goście mogli się sami przekonać, jak precyzyjnie i niezawodnie Marvin rozpoznaje przeszkody i reaguje na nie. Zamiast gnać do przodu i wypuszczać na rynek gigantycznego robota, Wetrok skupia się w przypadku Marvina na efektywnym współdziałaniu człowieka z maszyną, a tym samym interpretuje megatrend digitalizacji zupełnie inaczej niż wielu konkurentów. Nowatorska funkcja Marvina Teach’n’Repeat sprawia, że umiejętności programistyczne nie są konieczne: osoba sprzątająca przejeżdża z Marvinem daną powierzchnię, a ten zapisuje proces czyszczenia w pamięci. Później wykonuje go już samodzielnie, a personel sprzątający może się w tym czasie zająć bardziej kompleksowymi zadaniami. Zainteresowani docenili szczególnie jedną cechę: Marvin jest mniejszy i bardziej kompaktowy niż wszystkie inne roboty czyszczące dostępne na rynku.

Discomatic Bolero: mistrzyni transformacji rozwiązuje odwieczny dylemat
Zdumienie wzbudziło również urządzenie Discomatic Bolero. Jest to szorowarka wyposażona w dwa wymienne zbiorniki. Błyskawiczna wymiana pozwala w najkrótszym czasie zapewnić doskonałą czystość w różnych obszarach zastosowań. Znika tym samym odwieczny dylemat dokonania wyboru pomiędzy dużą maszyną a modelem kompaktowym.

Wetrok KeyCar: zamykany wózek na środki czyszczące o spersonalizowanym wyglądzie
Wetrok KeyCar to wózek na środki czystości, który stanowi połączenie najwyższych standardów bezpieczeństwa i indywidualnego wzornictwa. Wózek transportowy można w całości zamknąć na klucz. Zapewnia to optymalną ochronę niepowołanych osób przed kontaktem z chemią czyszczącą. Indywidualnie dopasowany design wózka pokazuje, że bezpieczeństwo można łączyć z estetyką. Klienci mogą wybrać jeden z 20 dostępnych motywów lub zamówić KeyCar z nadrukiem indywidualnego wzoru.

Wetrok Portavac: profesjonalny odkurzacz na plecach
Na podwyższonym cokole zaprezentowano nowy odkurzacz plecakowy Wetrok Portavac. Został on umieszczony na optymalnej wysokości, tak aby goście mogli po niego sięgnąć i osobiście doświadczyć ergonomicznego komfortu noszenia. Nowy odkurzacz plecakowy umożliwia szybkie czyszczenie schodów i wind.

Wetrok Tracking: maksymalna przejrzystość w zarządzaniu flotą
Zaprezentowano również system zarządzania flotą Wetrok Tracking. W każdej chwili zapewnia on firmom sprzątającym pełną kontrolę nad parkiem maszyn. Przyjemny efekt dodatkowy: okresowa konserwacja maszyn staje się reliktem przeszłości – jego miejsce zajmuje ekonomiczna konserwacja zgodnie z zapotrzebowaniem.

Food & Drinks: Dym nie musi oznaczać ognia
Długi dzień spędzony na targach powoduje pragnienie. Nowej energii dostarczały odwiedzającym serwowane przy barze Wetrok ekstrawaganckie koktajle z kuchni molekularnej. Owocowe drinki serwowane w dymiących probówkach laboratoryjnych porwały gości w niesamowity świat barw.

 

Zagraniczni goście z Togo i Australii
INTERCLEAN to stały punkt programu w kalendarzu wielu klientów z całego świata. Na stoisku pracownicy firmy Wetrok wymieniali się poglądami z klientami z Bułgarii, Indii, Australii, Togo, Kolumbii, Ameryki i Chin. Na cztery dni w jednym miejscu zebrali się ludzie ze wszystkich kontynentów, którzy współtworzą i kształtują świat czyszczenia.

Dla Thomasa Kyburza, CEO w firmie Wetrok, był to wyjątkowy tydzień obfitujący w ekscytujące spotkania. „Prowadziliśmy intensywne badania i prace nad naszymi nowościami, aby mogły one maksymalnie ułatwić naszym klientom codzienne prace związane z czyszczeniem. Jesteśmy dumni z rezultatu, dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na moment, w którym zaprezentujemy te innowacje naszym klientom”. Najbardziej ucieszyła nas jedna z opinii wyrażana wielokrotnie przez klientów: „W rozmowach stało się jasne, że klienci cenią firmę Wetrok nie z powodu pojedynczych produktów czy usług, lecz ze względu na umiejętność oferowania kompleksowych systemów czyszczenia”. To przesłanie, które skłania Thomasa Kyburza i jego firmę do dalszego rozwijania holistycznego podejścia.

Kontakt:
Jesteś zainteresowany jednym z zaprezentowanych produktów lub potrzebujesz więcej informacji na temat palety produktów i usług? Zespół Wetrok chętnie udzieli fachowej porady:

Wypełnij formularz kontaktowy