Twoja kariera w firmie Wetrok

Stań się częścią kultury korporacyjnej innowacyjnego przedsiębiorstwa

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Dołącz do zespołu Wetrok! Wetrok oferuje duże możliwości kariery zawodowej w różnych dziedzinach, atrakcyjne benefity i motywującą atmosferę w miejscu pracy. Jako producent środków czyszczących Wetrok wyznacza nowe kierunki działania w branży czyszczenia. Wspólnie zmieniamy dzisiejsze problemy związanie z czyszczeniem w przyszłościowe innowacje – dołączysz do nas?

Wetrok jako pracodawca

Korzystaj z atrakcyjnych benefitów

W firmie Wetrok doceniamy Twoją pracę! Jesteśmy przekonani, że satysfakcjonująca praca to nie tylko ciekawe zadania, ale również motywujące świadczenia dodatkowe. Oferujemy następujące benefity:

szeroki zakres
świadczeń socjalnych

Pracownicy naszej firmy są ubezpieczeni od wypadków przy pracy i poza pracą. Wetrok opłaca Twoją część składek na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie chorobowe. Bogaty pakiet świadczeń socjalnych dopełniają ponadprzeciętne świadczenia z funduszu emerytalnego.

elastyczne
godziny pracy

W porozumieniu z przełożonym (i przy uwzględnieniu specyfiki pracy) możesz elastycznie kształtować swój czas pracy. Dla nas najważniejsza jest nieskomplikowana, efektywna praca zespołowa.

możliwość pracy
zdalnej z domu

Oferujemy możliwość wykonywania części pracy z domu (dotyczy to większości stanowisk z dużym udziałem pracy biurowej).

zniżki na
posiłki

Restauracja pracownicza w naszej siedzibie głównej w Kloten oferuje dobrze zbilansowane, zniżkowe obiady, przekąski i napoje.

atrakcyjne
rabaty na produkty

Otrzymasz atrakcyjne rabaty na produkty Wetrok, a także na produkty firm należących do holdingu Diethelm-Keller oraz różnych firm partnerskich.

rodzinna
atmosfera w pracy

W firmie Wetrok liczy się wspólne działanie. Możesz liczyć na rodzinną atmosferę, dużo przestrzeni i otwartość na nowe pomysły.

dobre połączenia
komunikacyjne / bezpłatny parking

Zaledwie kilka kroków od budynku Wetrok znajduje się przystanek autobusowy. Wolisz podróżować samochodem? Przed budynkiem Wetrok znajdziesz wiele bezpłatnych miejsc parkingowych (dotyczy tylko centrali). Pracownicy terenowi otrzymują samochód służbowy, który mogą wykorzystywać również w celach prywatnych na terenie kraju zatrudnienia.

bogata oferta
doskonalenia zawodowego

Cieszymy się, kiedy nasi pracownicy chcą poszerzać swoją wiedzę. Właśnie dlatego Wetrok dofinansowuje specjalistyczne i indywidualne szkolenia w zakresie doskonalenia zawodowego (związane z obecnym lub przyszłym stanowiskiem)

ciekawe stanowiska pracy
w niepełnym wymiarze godzin

Chcesz pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Nie ma problemu. W firmie Wetrok znajdziesz różne stanowiska pracy w niepełnym wymiarze godzin – również z dużym zakresem odpowiedzialności.

Möchten Sie mehr über den Bewerbungsprozess bei uns erfahren?

Dziedziny zawodowe w Wetrok

Gdzie widzisz swoje miejsce?

Firma Wetrok to wiele interesujących obszarów działalności. Oto kilka wybranych dziedzin zawodowych:

Produktion

Kundenservice

Projektmanagement

Technischer Service

Labor

Spedition

Maschinenentwicklung

Produktion

Kundenservice

Projektmanagement

Technischer Service

Labor

Spedition

Maschinenentwicklung

Chcesz poznać nasz zespół kierowniczy?

> do zespołu kierowniczego

Różnorodność

Najważniejsi są ludzie


W firmie Wetrok wszystkich ludzi traktujemy sprawiedliwie i z szacunkiem, bez względu na ich płeć, wyznanie, orientację seksualną czy pochodzenie etniczne. Pielęgnujemy otwartą, opartą na szacunku kulturę korporacyjną, a różnorodność naszych pracowników postrzegamy jako czynnik sukcesu.Obecnie zatrudniamy około 250 pracowników* niemal 20 różnych narodowości. Różnorodne środowisko pracy – tak różnorodne jak nasi klienci.

*ok. 100 osób w siedzibie głównej w Szwajcarii, około 100 osób na całym terytorium Szwajcarii (przedstawiciele handlowi / pracownicy serwisu / sklepy) i około 50 osób w naszych międzynarodowych spółkach zależnych

Potrzebujesz więcej informacji na temat firmy Wetrok i wyznawanych w niej wartości?

> do profilu