Granusurf

Silny uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni

Dowiedz się więcej

Granusan

Wydajny środek do regularnego czyszczenia sanitariatów do całej łazienki

Dowiedz się więcej

Granusan Forte

Wydajny środek do mycia zasadniczego sanitariatów, intensywnie odkamieniający

Dowiedz się więcej

Granubowl

Rewolucyjny środek do czyszczenia toalet o wysokiej skuteczności.

Dowiedz się więcej

Granufloor

Środek myjąco-pielęgnujący do podłóg o szerokim zakresie działania

Dowiedz się więcej

GRANULINE NEUTRALNY DLA KLIMATU

Wszystkie środki czyszczące w postaci granulatu są opatrzone znakiem „produkt neutralny dla klimatu” przyznawanym przez ClimatePartner. Oznacza to, że obliczono emisję CO2 i jest ona stale redukowana oraz kompensowana przez uznane na arenie międzynarodowej projekty ochrony klimatu.

Niezależna organizacja ClimatePartner potwierdziła:
w porównaniu z tradycyjnymi środkami czyszczącymi w płynie, granulaty czyszczące firmy Wetrok pozwalają zredukować emisję CO2 łącznie o 41%.

Nasz projekt dotyczący ochrony klimatu:

Emisje gazów cieplarnianych pozostałe jeszcze w związku z granulatem kompensujemy poprzez następujący projekt klimatyczny: inicjatywa Plastic Bank mająca na celu ochronę oceanów i unikanie plastikowych odpadów. Na każdą zniwelowaną tonę CO2 zbiera się 10 kg plastiku. W punktach zbiórki w Indonezji, Brazylii, na Haiti i Filipinach lokalni mieszkańcy mogą wymieniać plastikowe odpady na pieniądze, żywność, wodę pitną, a nawet na czesne w szkołach. Rzeczywista kompensacja CO2 następuje poprzez farmy wiatrowe zlokalizowane na Filipinach i Karaibach.

BEZPŁATNE PRÓBKI GRANULINE

Chcesz przetestować granulat czyszczący bez zobowiązań? Zamów bezpłatny pakiet testowy!.

Pakiet testowy zawiera:

  • próbki wszystkich pięciu granulatów do czyszczenia
  • butelkę do aplikacji piany
  • ścierkę z mikrofibry

Przetestuj bezpłatnie teraz

Ochrona klimatu

Chcesz sprzątać w sposób neutralny dla klimatu i zmniejszyć swój ślad ekologiczny? Wybierz granulat – neutralny dla klimatu i w znacznym stopniu biodegradowalny.

Dowiedz się więcej

Bezpieczny w użyciu

Brak konieczności przenoszenia ciężkich kanistrów. Bak kontaktu niebezpiecznych środków chemicznych ze skórą i oczami (saszetki z perforacją). Brak rozpuszczalników, brak oparów, brak dolegliwości związanych z drogami oddechowymi.

Dowiedz się więcej

 

Ergonomiczny

Co lepiej przechowywać w magazynie? Ważące zaledwie 100 gramów kartonowe pudełko z saszetkami Granuline, czy 10-litrowy kanister z płynnym środkiem chemicznym? Dzięki Wetrok Granuline możesz w prosty sposób stworzyć lepsze warunki pracy dla swoich pracowników.

Dowiedz się więcej

Oszczędność kosztów

Ile niepotrzebnej wody transportujesz rocznie w związku ze stosowaniem płynnych środków chemicznych? Na pewno ponad 80 procent – a to o 80 procent za dużo! W przypadku Wetrok Granuline przewozisz tylko tę substancję czynną, która rzeczywiście jest niezbędna do czyszczenia – czyli granulat.

Dowiedz się więcej