Profil

Postęp w dziedzinie techniki czyszczenia i higieny za sprawą systemów i metod

Dzięki szwajcarskiej jakości już na etapie prac badawczo-rozwojowych nad maszynami czyszczącymi i produktami chemicznymi do czyszczenia, a także określaniu i przekazywaniu kompetencji w zakresie systemów i metod firma Wetrok tworzy innowacje usprawniające przebieg profesjonalnego procesu czyszczenia. 

Wetrok, aktywne, ściśle wyspecjalizowane szwajcarskie przedsiębiorstwo zajmujące się nowoczesną techniką czyszczenia, odgrywa wiodącą rolę i nadaje kierunek w pracach badawczo-rozwojowych nad profesjonalnymi maszynami czyszczącymi i produktami chemicznymi do czyszczenia.
Dysponując bogatym asortymentem maszyn czyszczących, sprzętu oraz produktów chemicznych, firma Wetrok jest dostawcą, u którego klient może nabyć wszystko, czego mu potrzeba. Przy tym każdy produkt marki Wetrok jest jedyny w swoim rodzaju: W każdym z nich tkwi dążenie do idealnego spełnienia określonego celu, pasując optymalnie do obszarów pokrewnych. Firma Wetrok wyróżnia się indywidualnym doradztwem na rzecz klientów oraz utrzymywaniem możliwie najbardziej bezpośrednich relacji z klientami.

Przekazując klientom wiedzę z zakresu systemów i metod profesjonalnego czyszczenia, firma Wetrok oferuje swoim klientom pogłębioną wiedzę dotyczącą zastosowań. Jako klient korzystasz z indywidualnie opracowywanych koncepcji czyszczenia. Dzięki temu rośnie efektywność i jakość, a koszty codziennego czyszczenia spadają.

Szwajcarskie korzenie i obecność w wielu krajach. 

Firma Wetrok ma swoją siedzibę główną w Zürich-Kloten i posiada sieć punktów handlowych. Międzynarodowe spółki zależne obsługują klientów w Niemczech, Polsce, Szwecji i Austrii. W około 40 innych krajach autoryzowani dystrybutorzy zaopatrują profesjonalnych klientów w sprawdzone produkty Wetrok i gwarantują szwajcarską jakość oferty.
Łącznie około 100 000 klientów korzysta z produktów i usług firmy Wetrok, by podczas profesjonalnego czyszczenia uzyskać możliwie maksymalną wydajność.

Pionier w dziedzinie techniki czyszczenia 

Historia firmy Wetrok bierze swój początek w roku 1948. Młode przedsiębiorstwo technologiczne z powodzeniem lansowało jednotarczową maszynę czyszczącą. Wkrótce wyprodukowano pierwsze szorowarki z odsysaniem oraz odkurzacze do pracy na sucho i mokro.
W roku 1955 firma Wetrok połączyła się z Grupą Diethelm Keller i rozpoczęła prace rozwojowe nad produktami czyszczącymi, pielęgnacyjnymi i ochronnymi. Wpłynęło to na zmianę profilu działalności – z producenta samych maszyn na dostawcę pełnego asortymentu do profesjonalnego czyszczenia. Po przejęciu i zintegrowaniu tradycyjnej szwajcarskiej marki jakości Minatol w roku 2008 firma Wetrok dodatkowo umocniła swoją silną pozycję na rynku.

Dowiedz się więcej na temat naszej filozofii i prac badawczo & rozwojowych.