Netykieta obowiązująca na portalach społecznościowych Wetrok

Firma Wetrok AG jest obecna na kilku kanałach społecznościowych. Za pośrednictwem tych kanałów chcemy przekazywać użytkownikom przydatne informacje i nawiązywać z nimi dialog.

Obecność Wetrok w mediach społecznościowych

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych profili firmowych na LinkedIn oraz subskrypcji naszego kanału YouTube. Oto linki do naszych mediów społecznościowych:

Nasze profile w mediach społecznościowych stanowią przestrzeń do interakcji i dialogu. Zależy nam, aby były one konstruktywne i oparte na wzajemnym szacunku. Mile widziane są komentarze, sugestie, pytania i rzeczowa krytyka – to pomaga nam się rozwijać i doskonalić. Aby zapewnić interakcję opartą na szacunku, zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania komentarzy, które uznamy za niestosowne, obraźliwe lub nie na temat.

Dotyczy to następujących treści/komentarzy:

  • treści obraźliwe, dyskryminujące, naruszające dobra osobiste, szkodzące reputacji, nielegalne, rasistowskie, epatujące przemocą, pornograficzne, seksistowskie i homofobiczne
  • treści wprowadzające w błąd, niezgodne z faktami lub całkowicie nie na temat
  • linki spamujące, reklamy i inne treści komercyjne
  • komentarze zawierające informacje poufne lub dane osobowe osób trzecich
  • treści naruszające obowiązujące prawo (np. prawa autorskie)
  • komentarze zawierające linki do wirusów, trojanów lub szkodliwych stron internetowych
  • treści, które naruszają wytyczne danej sieci społecznościowej
  • komentarze z profili prywatnych, które nie przedstawiają prawdziwej tożsamości osób (dotyczy LinkedIn)

Przestrzeganie wytycznych sieci społecznościowych

Użytkownik obserwujący naszą stronę firmową w serwisie LinkedIn lub kanał YouTube jest zasadniczo zobowiązany do przestrzegania wytycznych społecznościowych danej platformy. Są one dostępne pod następującym linkiem:

Wyłączenie odpowiedzialności

Komentarze do naszych postów nie odzwierciedlają opinii firmy Wetrok AG, lecz wyłącznie poglądy poszczególnych użytkowników. Wetrok AG nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach lub wyciągnięte na ich podstawie wnioski. Wetrok AG nie ponosi również odpowiedzialności za poprawność i kompletność treści ani za linki zewnętrzne.

Ponadto bez pisemnej zgody firmy Wetrok AG nie wolno wykorzystywać ani modyfikować grafik i treści firmy Wetrok AG, ani też opatrywać firmowym logo Wetrok własnych treści. Niemniej jednak udostępnianie oficjalnych treści Wetrok jest wyraźnie dozwolone i mile widziane.

Dziękujemy za przestrzeganie naszej netykiety i liczymy na owocne interakcje i inspirującą wymianę doświadczeń.

Zespół Wetrok