Czyszczenie

Produkty i metody

Dowiedz się więcej

Dezynfekcja

Produkty i metody

Dowiedz się więcej

Higiena rąk

Produkty i ciekawostki

Dowiedz się więcej

Środki ochrony indywidualnej (kontakt z chemią)

Produkty i ciekawostki

Dowiedz się więcej

Środki ochrony indywidualnej (zakażenie)

Produkty i porady

Dowiedz się więcejQuick&Mop
Gotowa do użycia nakładka jednorazowa do szybkiego czyszczenia
Nakładka z mikrofibry „Quick&Mop” to nakładka jednorazowa zwilżona naszym sprawdzonym środkiem myjąco-pielęgnującym „Reshine”. Nakładka jest przeznaczona do czyszczenia regularnego odpornych na działanie wody podłóg gładkich i z delikatną strukturą. Zwilżenie środkiem sprawia, że nakładka wyjątkowo dobrze sprawdza się w wymagającym otoczeniu (np. na schodach) lub w miejscach, gdzie infrastruktura jest dostępna tylko w ograniczonym zakresie. Nakładka nadaje się szczególnie do zastosowań związanych z utrzymaniem bardzo wysokich standardów higieny. Zasada „jedna nakładka na pomieszczenie” ma tu kluczowe znaczenie – pozwala z góry zapobiegać ryzyku zanieczyszczenia krzyżowego.

HYGIENE FOR LIFE

Wetrok oferuje najskuteczniejsze środki higieny i czyszczenia. Od 1948 roku nasi specjaliści opracowują optymalne rozwiązania do najróżniejszych zastosowań.
Środki i chusteczki do dezynfekcji, instrukcje higieny rąk, środki czyszczące, jednorazowe końcówki do mopów czy niezawodne metody dezynfekcji sprzętu – Wetrok wpiera swoich klientów wiedzą i odpowiednią ofertą.


Służymy pomocą – również w tym trudnym czasie!